Mesleki Eğitim Merkezleri

Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezi (Ankara / Altındağ)

Ahi Evren Mesleki Eğitim Merkezi ile aynı isimde Ankara Altındağ, Konya Karatay ve İstanbul Sultangazi olmak üzere toplamda 3 şehirde bulunmaktadır. İstanbul yada Konya için bilgi almak istiyorsanız şu linkleri ziyaret edebilirsiniz.

>> Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezi (Karatay / Konya)

>> Ahi Evren Mesleki Eğitim Merkezi (İstanbul / Sultangazi)

Ankara Altındağ Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezi Hakkında

Ankara Altındağ’da hizmet veren Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezi 3308 sayılı çıraklık ve mesleki eğitim kanunu kapsamında, çıraklık eğitimi sisteminin yaygınlaşarak, geliştirilmesi amacıyla 1987 yılında Ankara Büyük Sanayi bölgesi olan İskitlerde hizmete açılmış olup 2004 yılında yeni binasına taşınmıştır.

Ülkemize çırak, kalfa ve usta öğretici yetiştirmenin yanı sıra işsizliğin önüne geçerek öğrencilere meslek edindirme kapsamında merkezde çeşitli meslek kurslarına da yer verilmektedir.

Ankara Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezinde Bulunan Bölümler Nelerdir?

Yiyecek ve İçecek Hizmetleri, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, Elektrik Elektronik Teknolojisi, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Matbaa Teknolojisi, Metal Teknolojisi Giyim Üretim Teknolojisi alanları yer almaktadır.

Ankara Ahi Evran Adres, Telefon, İletişim Bilgileri Nelerdir?

Adres: ZÜBEYDE HANIM MAH. ASLANBEY CAD. AHI EVRAN MESLEKI EĞITIM MERKEZI BLOK NO: 87 ALTINDAĞ / ANKARA

Telefon: 0312 342 07 19 – 0312 342 07 20

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemiz insanlara yardımcı olabilmek ve varlığını sürdürebilmek adına reklam yayınlamaktadır. Reklam engelleyicinizi kapatarak ziyaret etmenizi rica ederiz.