Mesleki Eğitim Merkezleri

Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi (Adana / Yüreğir)

Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi, Adana ilinin Yüreğir ilçesinde hizmet vermektedir. 8 derslikten oluşan merkezde toplamda 41 öğretmen görev yapmaktadır. 1713 öğrencinin eğitim-öğretim gördüğü Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezinde 1 adet çok amaçlı salon, 1 yemekhane, 1 BT sınıfı bulunmakta ve kütüphanesi 345 adet kitaptan oluşmaktadır.

Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezinde futbol, basketbol, voleybol ve masa tenisi spor için alanlar mevcuttur.

Kurum AdıYüreğir Mesleki Eğitim Merkezi
İliAdana
İlçesiYüreğir
Kurum Kodu111860
Telefon(0322) 346 06 65
Fax(0322) 346 44 89
Webhttps://yuregirmesem.meb.k12.tr/
AdresGüzelevler Mah. Ş. J. Er. Gökhan YILMAZ Cad. No: 14 PK: 01220 Yüreğir / ADANA

Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi Hakkında

Eğitim, toplumların gelişiminde ve ilerlemesinde önemli bir rol oynar. Bu nedenle, Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi eğitime olan bağlılı ve taahhüdü her geçen gün daha da artırmaktadır. 1987 yılında kurulan ve günümüze kadar sürekli gelişen bir eğitim kurumu olarak, öğrencilerine, öğretmenlerine ve topluma hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Köklerimiz ve Vizyonumuz

Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi, mesleki eğitim alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. Onayları ve yetkilendirmeleri, kalitesinin ve etkinliğinin bir yansımasıdır. 184 farklı meslek dalında sunduğu programlarla, öğrencilerine ihtiyaçlarına uygun eğitim imkanları sunmaktadır.

Geleceğin bilgi toplumu için yetişmiş bireyler yetiştirmek amacıyla, öğrencilerini sadece akademik değil, aynı zamanda pratik becerilerle donatmaktadır. Sertifika, kalfalık, ustalık, usta öğreticilik ve işyeri açma belgeleri vererek öğrencilerinin mesleklerinde ilerlemelerine ve kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi Ailesi

Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi, sadece öğrencileri için değil aynı zamanda tüm personeli için de bir aile ortamı sunmaktadır. Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi bilgi paylaşımı, sürekli öğrenme ve öğrencilerinin başarılarına odaklanma konularında kararlı bir kurumdur.

Teknoloji ve İnternet

Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi, teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak öğrencilerine en iyi eğitimi sunma taahhüdünde bulunur. Tam donanımlı bir bilişim teknolojileri laboratuvarı ve internet bağlantısı, öğrencilerin teknolojiyle uyumlu olmalarını ve bilgiye daha kolay erişim sağlamalarına olanak tanır.

Uluslararası İşbirliği

Dünya genelinde değişen eğitim trendlerine ayak uydurmak ve uluslararası deneyimler kazanmak amacıyla, öğretmenleri farklı Avrupa ülkelerinde eğitimler almış ve bu bilgiyi merkeze getirmiştir. Bu deneyimler, öğrencilerin uluslararası standartlarda eğitim almalarına yardımcı olur.

Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi, eğitim alanındaki liderliğini sürdürmeye ve topluma değer katmaya kararlıdır. Öğrencilerini geleceğe hazırlamak, toplumsal gelişmeye katkıda bulunmak ve en iyi eğitimi sunmak için çalışmaya devam eden bir kurumdur.

Eğitime katılmak veya daha fazla bilgi almak için merkezle iletişime geçebilirsiniz. Geleceğe yatırım yapmaya hazır mısınız?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemiz insanlara yardımcı olabilmek ve varlığını sürdürebilmek adına reklam yayınlamaktadır. Reklam engelleyicinizi kapatarak ziyaret etmenizi rica ederiz.