Mesleki Eğitim Merkezleri

Antalya Elmalı Ayşe Çınar Özaydın Mesleki Eğitim Merkezi

Antalya Elmalı’da faaliyet gösteren Ayşe Çınar Özaydın Mesleki Eğitim Merkezi 07.03.1987 yılında sanayi sitesindeki binasında eğitim öğretime başlamıştır. Daha sonra Yeni Mah. Kavakdibi orta sokakta No.40 adresinde bulunan İlçe Milli Eğitimin binasında 2000-2016 yılları arasında hizmet vermiştir.

Elmalı Mesleki Eğitim Merkezi olarak hizmet veren okulumuzun mevcut binası Karyağdı Mah. Selahaddin Topçu Cad. No.40 Elmalı adresi yani eski İl Özel İdaresi lojman binası olup, kuruma bağımsız bina tahsisi için gerekli yazışmalar yapılmıştır. Lojman binası olduğu için yeterli sınıflarımız bulunmamaktadır.Öğrencilerimizin yararlanabileceği futbol ve voleybol sahası yoktur. Betonarme yapıdır. Suyu şehir şebekesine bağlıdır. Okulumuz pis su tesisatı kanalizasyona bağlıdır.

Kömür ile çalışan kalorifer ile ısınmaktadır. Mesleki eğitim merkezi sanayi ve çarşı esnaflarımıza ara elemanlarımızı hazırlayan bir kurumdur. Ayrıca 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında Erasmus Projesi kabul olmuş ve öğrencilerimiz “Cilt bakımı ve temizliği” konulu projesi ile Romanya’ya götürülmüştür. 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında da Erasmus projesi mevcut olup yine öğrencilerimiz “Sahne sizden makyaj bizden” konulu projesi ile İspanyaya staj yapmaya götürülecektir

Ayşe Çınar Özaydın Mesleki Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

Kurum AdıAyşe Çınar Özaydın Mesleki Eğitim Merkezi
İlAntalya
İlçeElmalı
Kurum Kodu124304
Telefon(0242) 618 12 36
Fax(0242) 618 48 30
AdresYeni Mah. Kavakdibi Orta Sok. No: 38 Elmalı / Antalya
Webhttps://aysecinarozaydinmesem.meb.k12.tr/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemiz insanlara yardımcı olabilmek ve varlığını sürdürebilmek adına reklam yayınlamaktadır. Reklam engelleyicinizi kapatarak ziyaret etmenizi rica ederiz.