Ücretsiz Kurslar

Enstitü İstanbul (İsmek) Barista Kursu

Baristalık kursu (programı), İSMEK yani Enstitü İstanbul tarafından sunulan yeni ve ücretsiz bir kurstur. Yüz yüze, 32 saat süren bu eğitimde kursiyerlere kahve yapım, hazırlama ve sunum üzerine teknikler öğretilmektedir.

Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılar, Barista olarak bilhassa kahve ile alakalı olarak kendilerini geliştirerek çeşitli çalışmalarda bulunabilmektedir.

Barista Programına Katılma Koşulları Nelerdir?

Enstitü İstanbul tarafından sunulan bu kurs için herhangi bir ön koşul aranmamakta olup, herkese açıktır.

Barista eğitimine katılmak için önceden herhangi bir eğitim alınmış olmasına gerek yoktur. Bireyler direkt olarak barista programına katılım sağlayabilmektedir.

Ön sınav gerekmediği gibi, eğitim ile alakalı kaynak ve çeşitli dokümanlar yüzyüze eğitim esnasında katılımcılar ile paylaşılmaktadır.

Barista Kursu Planlanan Eğitim Merkezleri

Barista programı için eğitim verilen merkezleri, kontenjanları, başlama tarihleri ve kurs saatleri gibi tüm ayrıntılara https://enstitu.ibb.istanbul/portal/egitim_detay.aspx?branscode=4931 adresinden ulaşabilir, detaylı bilgiyi Enstitü İstanbul resmi sitesinden alabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemiz insanlara yardımcı olabilmek ve varlığını sürdürebilmek adına reklam yayınlamaktadır. Reklam engelleyicinizi kapatarak ziyaret etmenizi rica ederiz.