Sınav Duyuruları

AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri için final sınavlarının ikinci oturumları sona ermiş durumda. Buna göre AÖF, bahar dönemi sınavlarını 3-4 Haziran ve 10-11 Haziran 2023 tarihlerinde geçmişte bırakmış bulunmaktayız. Sınava giriş yapan öğrenciler sınav sonrası açıklanacak sonuçları büyük merak içinde heyecanla bekliyorlar. AÖF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? İşte ayrıntılar.

Anadolu Üniversitesi öğrencileri sınav sonuçlarını büyük heyecanla beklemektedir. Dönem sonu ortalaması için %70 etkisi olan AÖF final sınavlarının ikinci etabı 10-11 haziran tarihlerinde sona erdi. Bu doğrultuda tüm sınavların tamamlanmasıyla birlikte sınava katılan öğrenciler büyük heyecanla AÖF sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi merak ediyor.

AÖF Final Sınavları Online (Çevrimiçi) Olarak Tamamlandı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim (AÖF), İktisat ve İşletme Fakülteleri 2022-2023 öğretim yılı bahar dönem sonu sınavları 3-4 Haziran ve 10-11 Haziranda daha önceki vize sınavlarında da olduğu üzere çevrimiçi şekilde tamamlandı.

2022-2023 AÖF Final Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

AÖF (Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi) final sınavının sonuçları ile alakalı şu an için herhangi bir tarih belirlenmiş olmamakla beraber önümüzdeki 15 gün içinde sonuçların öğrencilerin erişimine açılacağı tahmin edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu